Vysokozdvižné vozíky Crown

Crown je jedným z najväčších výrobcov vysokozdvižných vozíkov na svete.

Kompletná produktová rada spoločnosti zahŕňa ručné paletové vozíky pre manipuláciu s paletami, paletové vozíky a vychystávacie vozíky, vozíky s protizávažím, sedadlové a stojace vozíky, vysokozdvižné vozíky a špeciálne vysokoregálové zakladače (vozíky s úzkym rozchodom VNA).

Manipulačná technika spoločnosti Crown sa vyznačuje vlastnosťami ako bezpečnosť, spoľahlivosť, vysoká kvalita a vysoká produktivita.
Výrobky spoločnosti Crown získavajú uznanie za vynikajúcu kvalitu dizajnu, pričom získali viac ako 80 popredných dizajnérskych ocenení.

Spoločnosť BETA-CARS, s.r.o. je výhradným distribútorom vysokozdvižných vozíkov Crown na Slovensku.
Ponúkame široké portfólio produktov spoločnosti Crown. Sídlo spoločnosti je v Pezinku.

crown award

Vyberte si ten správny vozík CROWN presne podľa Vašich potrieb:

Čelné vysokozdvižné vozíky

Najvyššia úroveň spoľahlivosti

Čelné vysokozdvižné vozíky sú vhodné pre prácu na hydraulických rampách alebo v pracovnej uličke medzi regálmi a zabezpečujú vysoký výkon a produktivitu.

SC Series
FC Series
RC Series
C-5 Series

Nízkozdvižné vozíky

Zaručená spokojnosť vďaka produktivite

Spoločnosť Crown ponúka všetky typy vysokozdvižných vozíkov manipulačnej techniky, od ručne vedených až po elektrické paletové vozíky. Vozíky sú vhodné na každý typ manipulácie s paletami. Inovatívny dizajn a odolná konštrukcia zabezpečujú dlhú životnosť a univerzálnosť.

PTH Series
WP Series
WT Series
RT Series
PR Series

Vysokoregálové zakladače

Najvyššia úroveň produktivity

Produktová skupina vysoko regálových zakladačov Crown zahŕňa modely s pohyblivými stožiarmi a tiež pantografickým výsuvom stožiara. Zakladače môžu byť prepojené prelomovým operačným systémom Crown Gena vyznačujúceho sa úsporou energie, prehľadnosťou – viditeľnosťou zdvihových stožiarov, robustnosťou a vysokou dobou využitia.

RR/RD Series
ESR Series

VNA Trucks

Navrhnuté pre výkon

Crown ponúka VNA vozíky v dvoch konfiguráciach, ktoré ponúkajú rýchlosť, nosnosť, energetickú účinnosť a tiež výšky zdvihu, ktoré zodpovedajú vašim potrebám. Poskytujú operátorom nástroje a sebadôveru pri výkone na najvyššej úrovni.

TSP 6000 Series
TSP Series

Ťahače

Sila, ktorá vás potiahne aj cez tie najťažšie úlohy

Inovatívna technológia a robustná konštrukcia sú základnými kameňmi ťahačov Crown ponúkajú osvedčenú ťažnú silu a kontrolu pri aplikáciách vo výrobe, skladovaní aj distribúcii.

TC 3000
TC Series

Vychystávacie vozíky

Posúvanie výkonu na ďalšiu úroveň

Crown môže optimalizovať váš proces vychystávania – na zemi aj v najvyšších výškových úrovniach. Vynikajúce jazdné vlastnosti a stabilita, špičková ergonómia a veľké množstvo funkcií umožňujúcich operátorom produktívne a sebavedomo pracovať.

WAV Series
SP Series
MPC Series
GPC Series
LP Series
QuickPick Remote

Stohovacie vozíky

Ovládanie na ktoré sa môžete spoľahnúť

V Crowne sú bezpečnosť a efektívnosť zabudované štandardne do dizajnu každého vozíka. Celá rada vysokozdvižných vozíkov ponúka nadštandardnú ovládateľnosť a flexibilitu pri každej aplikácií.

WF Series
ES Series
ET Series
QuickPick Remote
DS/DT Series
ST/SX Series
SH/SHR Series