Autonómne vozíky ASTI

Autonómne robotické vozíky určené na manipuláciu s tovarom vo výške alebo na zemi. Moderná, ľahko aplikovateľná technológia AGV so všetkými bezpečnostnými prvkami.

Asti AGV (Automated guided vehicles) technológia

Dodávame jednu z podporných technológií priemyslu 4.0 navrhovaním, výrobou, inštaláciou a údržbou pripojených produktov. Ponúkame služby konektivity a integrácie s používateľmi, prediktívnu údržbu a analýzu výkonu, viac informácií o závode, analýzu aplikácií na základe zmien …

Naše mobilné roboty nie sú iba systémom spoločnosti, ktorý prepravuje tovar z jedného miesta na druhé, ale zároveň sú aj vašim nervovým systémom, pretože prenášajú informácie. Vďaka všetkým informáciám, ktoré generujú, môžeme získať veľa hodnôt. Všetky naše mobilné roboty majú palubné PC, množstvo senzorov a sú ako chodiaci čip, ktorý neustále zhromažďuje informácie.

Automatizované riadené vozidlá sú roboty, ktoré sa bezpečne pohybujú priemyselnými priestormi a súbežne existujú s ľuďmi a vysokozdvižnými vozíkmi. V našej spoločnosti sú ľudia na prvom mieste, preto zabezpečujeme, aby všetky naše produkty spĺňali najprísnejšie bezpečnostné predpisy.

Mouse line

Roboty Mouse sú dokonalým automatizačným riešením. Sú dôsledne overené z hľadiska výkonu a bezpečnosti v režime 24/7. Teraz náš rad ponúka novú generáciu, ktorá obsahuje vylepšené funkčné vlastnosti v podobe najnovších navigačných technológií, či rýchlejšieho nabíjacieho systému, je kompaktnejšia, svižnejšia a prepojenejšia.

Tractor line

S veľkou kapacitou a skvelou manévrovateľnosťou je náš sortiment ťahačov silným, bezpečným a flexibilným riešením pre logistické vláčiky na veľké vzdialenosti vo vnútornom aj vonkajšom prostredí. Vyznačujú sa svojou robustnosťou a silou, sú schopné prepravovať niekoľko vozíkov (prívesov) súčasne, čo vedie k vysokej produktivite a nižším prevádzkovým nákladom vo vašich intralogistických operáciách. Sú vybavené najnovšími technológiami, ako je navigácia SLAM a komunikácia 4G, môžu integrovať rôzne funkcie podľa vlastných potrieb vašej intralogistiky.

Platform line

Náš sortiment platformových vozíkov s nosnosťou až 2000 kg je prispôsobiteľný pre akékoľvek priemyselné odvetvie, kombinuje všesmerové možnosti pohybu s veľmi nízkym výškovým profilom a vysokým užitočným zaťažením, čo poskytuje možnosti viacúčelového použitia vo všetkých interných logistikách. Tento model je vybavený najnovšími technológiami ASTI a je ľahko konfigurovateľný podľa potrieb zákazníka. Môže integrovať rôzne manipulačné systémy, ako je dopravník alebo zdvíhací stôl a pod.

Forklift line

Vysoko kvalitné mobilné vozíky na zvýšenie vašej produktivity a konkurencieschopnosti. Náš rad vysokozdvižných vozíkov, ktorý sa vyznačuje všestrannosťou, poskytuje vysoký výkon pri manipulácii s bremenami. Robustné a kompaktné riešenie pre svižnú prepravu a neobmedzené kombinácie nákladov a aplikácií. Zvýšte efektivitu svojho úložiska a znížte náklady a riziká. Vďaka svojej vyváženej alebo zakladacej mechanike je táto multifunkčná rada vozidiel výkonným riešením na prepravu paliet a kontajnerov s vysokou stabilitou.

Boxmover / proANT line

Pokročilá technológia pre ľahké zaťaženia. Optimalizujte pracovisko, pracovné toky a náklady s našimi proANT AGV vozíkmi pre vysoko kvalitné a spoľahlivé riešenie automatizácie. Na rozdiel od tradičných AGV vozíkov používa proANT špičkové technológie a pokrokovú navigáciu SLAM, ktorá umožňuje úplnú flexibilitu, dynamické plánovanie, rýchlu inštaláciu a bezpečnú interakciu s operátormi a meniacimi sa prostrediami. proANT sleduje váš tok procesov a optimalizáciu v reálnom čase pomocou pokročilého inteligentného pripojenia a vzdialenej sledovateľnosti údajov, aby zjednodušil analýzu informácií, predpovedal údržbu a vylepšil rýchle rozhodovanie.