Zákazková výroba

Naši zákazníci sú u nás vždy na prvom mieste a v prípade, keď štandardné katalógy výrobcov neponúkajú riešenie, navrhneme a vyrobíme zariadenia podľa Vášho zadania.

Prepravník anód

Prepravník určený na vnútropodnikovú prepravu anódových blokov v zlievarenskej prevádzke, kde bola zákazníkom definovaná špeciálna požiadavka na rozmery, nosnosť a manévrovateľnosť.

Základné údaje:

  • nosnosť: 16ton
  • rozmery ložnej plochy : 1000 x 2250 x 6500 mm
zakazkova-vyroba-betacars-1
zakazkova-vyroba-betacars-2

Príves na prepravu kyselín

Špeciálny prepravník s nerezovým roštom a vaňou na zachytenie prepravovaných kyselín a pigmentov. Prepravník má ovládané obidve nápravy, čo zaručuje presné kopírovanie dráhy ťažného vozidla, predná výkyvná náprava zaručuje, že sa do konštrukcie nerezovej vane a ložnej plochy- roštov, neprenášajú deformácie vplyvom jazdy po nerovnostiach.

Neštandardné žeriavové ramená

Rôzne typy  prídavných zariadení, vo forme žeriavových ramien s rôznym určením, s nosnosťou do 6000 kg, s pevným, alebo presuvným uchytením bremenového háku, prípadne s teleskopickým ramenom. Uchytenie môže byť na normalizovanú základovú dosku ISO, alebo priamo na vidlice.

zakazkova-vyroba-betacars-6

Poloautomatický príves pre AGV

Prepravník kontajnerov , určený na automatizovanú medzioperačnú prepravu kontajnerov s odliatkami a obrobkami v zlievarenskej prevádzke v stiesnených pomeroch. Prepravníky je možné zapriahnuť do vláčiku, kde kinematika ovládania náprav zaručuje presnú trajektóriu chodu. Zariadenie disponuje vlastným elektrohydraulickým manipulačným zariadením.